Son Destan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Boss(patron) yerleri(Slobreath...)

YazarMesaj
asddsa22
Misafir

Boss(patron) yerleri(Slobreath...) Empty
MesajKonu: Boss(patron) yerleri(Slobreath...)   Boss(patron) yerleri(Slobreath...) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 5:25 pm

confused Arkadaslar, Öncelikle bu soru için açılmış bir konudur.Yanlış Bir sey yaptıysam özür diliyorum. confused
Question Question Sorum Slobreath kar kraliçesi volcano gibi özel yaratıkların(bossların) nerede olduklarını bilmiyorum.Koordinat ya da harita da yer olarak gösterebilir misiniz Question Question

Tahmin ediyorum ki şöyle bir soru gelecek:
-Kraliyet emri geldiğinde niye bakmadın Question
Cevap
-Baktım fakat bulamadım.Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Şimdiden Teşekkürler...
Razz Laughing
asddsa22
Misafir

MesajKonu: Yardım   Boss(patron) yerleri(Slobreath...) EmptyPerş. Eyl. 30, 2010 8:04 pm

confused Ya lütfen arkadaşlar bossların yerini bir koordinat ya da ne bileyim bi harita resmi ile gösteriniz confused

Sad Question
OGUranos
Misafir

MesajKonu: Son Destan boss yerleri   Boss(patron) yerleri(Slobreath...) EmptySalı Kas. 16, 2010 10:18 am

İşte Cevap(OG_Uranostan)=
Slothbreath=haritanın en üstündeki taş ocağında dolaşır en SAĞ tarafında.
Volcano=Haritanın en üstünde bir yer var dağları geçer gecmez baya SAĞ a gidin görürsnz.
Kar K.=Harpy adlı canavarların köyünün yakınlarında bir köyde çıkar yanında SAVUNUCU kar ucubeleri vardır görürsnz.
Kapilico=Mapın ortasında büyük bi çöl var orda iskelet harabeleri var arasıra deişir orda bulamazsanız en köşedeki ARENAdaki yıkılmış tapınakların hepsine bakın görürsünüz.
Orman Cadısı=Ancoraya giden yolun üstünde daire şeklinde bi yer var girin direk ölürsünüz Smile bu ORMAN CADISIDIR.
Cehennem Yaratığı Kralı=Orman harabeleri bölgesinde haritanın biraz ortalarında gittiğinizde önünüze ÇÜRÜMÜŞ İSKELETLER ve CEHENNEM YARATIKLARI çıkarsa tam yerindesiniz...... Bol Şans!!!!!!!

Boss(patron) yerleri(Slobreath...)
1 sayfadaki 1 sayfası