Son Destan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları

4 posters
YazarMesaj
PANiC
Admin
Admin
PANiC

Doğum tarihi : 06/04/91
Lakap : nyZ

Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları Empty
MesajKonu: Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 12:08 am

Merhabalar Sevgili JoyGameliler,

Kapalı beta testi ve tarihleri ve detayları belli oldu aşağıda ayrıntıları bulabilirsiniz:

Son Destan Kapalı Beta

Başlangıç: 27 Kasım saat: 10.00

Bitiş: 30 Kasım saat: 10.00

Son Destan Açık Beta

Başlangıç: 16 Aralık (Saatler belirlenecek)

Bitiş: Tarih belirlenecek

Son Destan Tam Sürüm

Başlangıç: 28 Aralık (Saatler belirlenecek)

Kapalı Beta için oyuncu seçimi:

Son Destan Kapalı Beta için oyuncu seçimlerimizi Joygame sistemi otomatik olarak yapacaktır. Sistem seçim yaparken üyelerimizin Kapalı Beta'ya kayıt tarihlerine göre üç kategori yaratacaktır. (üyelerimizin kayıt tarihlerine göre; ilk üye olan grup / ikinci üye olan grup / ve üçüncü son dönemde üye olan grup) bu üç gruptan otomatik olarak sistem Son Destan Kapalı Beta'sın katılacak oyuncularımız belirleyecektir.

Yapımcı firma NHN ile yapılan görüşmeler sonucunda 2000 oyuncumuzun Son Destan Kapalı Beta'sına katılması düşünülmüştür. Yapımcı firma ile görüşmelerimiz devam ediyor. Joygame Ekibi olarak daha çok oyuncumuzun Kapalı Beta'ya katılması için çalışıyoruz.

Son Destan Kapalı Beta Ayrıntıları:

Kapalı Beta içerisinde, oyuncularımızın maksimum gelebilecekleri seviye 35 olarak belirlenmiştir. Karakterler 35. seviyeye geldiklerinde, yeni bir karakter açarak oyunu deneyebilir, etkinlikler için oynayabilir ya da oyun haritasında istedikleri gibi dolaşabileceklerdir.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Son Destan, Avrupa’da Karos Online’ın Türkiye versiyonudur. Bu nedenle Türkiye’ye özgü etkinlikler ve bazı özel uygulamalar yapılması planlanmıştı. Kapalı Beta test sürecinde bu uygulamalardan ilkini de siz değerli oyuncularımıza sunuyoruz. Son Destan’a özel tasarlanan Türk Şehri! Oyunumuzun haritasında dolaşırken rastlayacağınız şehir, Kapalı Beta süresince sizlerin fikir ve düşünceleriyle geliştirilmeye devam edecek.

Son Destan Kapalı Betası’nda oynanabilecek 3 ırk var. İnsan, Seroine ve NHN tarafından isim değişikliğine gidilen Gölge! 3 farklı ırk ile Son Destan macerası başlıyor! Kapalı Beta’da çeşitli etkinlikler de sizleri bekliyor. Etkinlikerle ilgili açıklama yine Son Destan forumlarından sizlere duyurulacak!

Not: Sayın Son Destan oyuncuları.

27 Kasım 2009’da başlayıp 30 Kasım 2009’da bitecek olan Son Destan Kapalı Beta Testi, adından da anlaşılacağı üzere test amaçlı olarak açılmaktadır. Son Destan içerisindeki grafiksel ve programlama hatalarının yanı sıra Türkçeleştirmelerde çıkabilecek sorunların giderilmesi amacıyla bu test yapılmaktadır. Test sürecine katılacak arkadaşlarımızın, karşılaştığı hataları, ekran görüntüleriyle birlikte, verilecek e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Sınırlı sayıda katılacak üyelerimizden, Kapalı Beta Testi’nde bize yardım etmelerini istiyoruz.

Kapalı Beta Test sürecinin ardından 15 gün süreyle sunucular kapalı kalacaktır ve çıkan hatalar düzeltilerek Açık Beta’ya hazırlanılacaktır. Takvim süreci yazının başında belirtilmiştir. Bu tarihlere sadık olmayı planlıyoruz ama bazı istisnai durumlarda bu süreler uzayabilir. Tarih değişiklikleri forumlardan duyurulacaktır.

Şimdiden Keyifli Oyunlar Dileriz....

ALINTI
https://sondestan.forum.st
Unfaithful
1stClass Uyesi
1stClass Uyesi
Unfaithful

Doğum tarihi : 28/01/89
Lakap : Drama

MesajKonu: Geri: Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 2:52 am

Beklediğime değiceğine inaniyorum..Büyük bi sabırsızlıkla bekliyorum
PANiC
Admin
Admin
PANiC

Doğum tarihi : 06/04/91
Lakap : nyZ

MesajKonu: Geri: Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 2:54 am

Unfaithful demiş ki:

İnş Smile
https://sondestan.forum.st
DiabLo
Moderatör
Moderatör
DiabLo

Doğum tarihi : 26/11/90

MesajKonu: Geri: Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 1:42 pm

Unfaithful demiş ki:

Değer kardeşim,adamlar gece gündüz çalişiyorlar.Bizim daha iyi bi oyun oynamamız için
sosyete64
1stClass Uyesi
1stClass Uyesi
sosyete64

Doğum tarihi : 04/08/82

MesajKonu: Geri: Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 1:47 pm

Çoğu Gitti Azı Kaldı Herkes Umarım Güzel Olur Düşüncesinde Ben İnanıyorum ki Bu Kadar Emek Verilen birşey Kötü Olamaz Açıldıgında Hepberaber Görecegiz tek Temennim inşallah Bekledigimize Deysin Very Happy

En son sosyete64 tarafından Cuma Kas. 20, 2009 6:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
EmnnEe
Misafir

MesajKonu: .   Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları EmptyCuma Kas. 20, 2009 5:01 pm

inş Very Happy

Son Destan Kapalı Beta Testi Ayrıntıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Son Destan Kapalı Beta
» Son Destan Kapalı Beta
» Kapalı Beta Başvuruları
» DİKKAT! 25 KASIM RESMİ KAPALI BETA AÇIKLAMASI!ÖNEMLİ!!!!
» Son Destan ve Etkinlikleri!